درباره آسپیان

 

آموزشگاه ماساژ آسپیان از برترین آموزشگاه‌های فعال در زمینه ماساژ، طب سنتی، اسپا و مراقبت و زیبایی می‌باشد. آسپیان با کادری مجرب توسط اساتید برتر و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، هنر و علم ماساژ را در جهت ارتقای سلامت و آرامش جامعه به دانش‌پژوهان آموزش می‌دهد.

تاریخچه آموزشگاه

آموزشگاه آسپیان کار خود را در زمینه‌ی ماساژ از سال 1388 آغاز کرده و در همان ابتدا با عقد تفاهم‌نامه با سازمان نظام پرستاری کشور  توانست به کارآموزان خود مدارک معتبری را ارائه نماید. همزمان با آن در سال 1394 با اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، فصل جدیدی از فعالیت خود را شروع نمود. در ادامه فعالیت، با انجمن علمی طب سنتی ایران وارد مذاکره گردیده و شروع به برگزاری دوره‌های طب سنتی نمود. همچنین آسپیان سابقه همکاری با دانشگاه‌های کشور و آموزش دانشجویان در رشته‌های مختلف را در پرونده‌ی کاری خود دارد.

بیشتر بخوانید
تاریخچه

چشم‌انداز و اهداف آسپیان

هدف اصلی آسپیان جلب رضایت علاقمندان به ماساژ – طب مکمل و مدیریت یادگیری از طریق بهبود مستمر کیفیت خدمات در زمینه­‌ی آموزش بوده، به طوری که علاقمندان، خود عامل جذب افراد دیگر به یادگیری باشند و در این راستا ضمن استقرار و حفظ یک نظام تضمین کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001, 29990، این موسسه موظف به رعایت مستمر استاندارد در آموزش و یادگیری می‌باشد.

بیشتر بخوانید

گروه آموزشی

ما به آموزش ارائه شده توسط گروه آموزشی معتبرمان متشکل از برترین اعضای هیئت علمی دانشگاه­‌ها و همچنین اساتید برتر در حرفه ماساژ افتخار می‌کنیم. هر یک از آن‌ها آموزش خود را با رویکرد علمی، تکنیکی، تجربه و چشم‌انداز منحصر به فرد به شما آموزش خواهند داد. ما به دنبال به اشتراک گذاشتن دانش و شور و شوقمان برای آینده ماساژ و مراقبت از پوست، با شما هستیم.

معرفی اعضای گروه آموزشی