آموزش ویژه «ماسور حرفه‌ای»

آموزش ویژه «ماسور حرفه‌ای»

آموزش ماساژ در دوره «ماسور حرفه‌ای»

ماساژ را حرفه‌ای با حرفه‌ای‌ها یاد بگیرید.

 • آیا می‌خواهید کسب و کار خود را داشته باشید؟
 • آیا دوست دارید تخصص‌هایی یاد بگیرید که در ایران و خارج از ایران از آن کسب درآمد نمائید؟
 • آیا می‌خواهید به عنوان یک ماسور کسب درآمد کنید؟
 • آیا دوست دارید علاوه بر اینکه یاد بگیرید چگونه مرکز خود را راه‌اندازی کنید، یاد بگیرید، چگونه مشتریان آن را افزایش دهید؟
 • آیا می‌خواهید مرکز ماساژ خود را به صورت حرفه‌ای راه‌اندازی کنید؟
 • آیا می‌خواهید با حقوق عالی به عنوان یک ماسور در بهترین مراکز و هتل‌ها استخدام شوید؟

پاسخ اصلی سؤال‌های بالا، یک دوره‌ی آموزشی جامع است.

دوره آموزشی «ماسور حرفه‌ای» چیست؟

یک دوره جامع است که با یادگیری آن به مباحث علمی و جهانی ماساژ مسلط می‌شوید. امروزه در ایران و جهان، تخصص حرف اول را در کسب و کارها می‌زند. پس اگر می‌خواهید تخصصی یاد بگیرید که در دنیای جدید کسب و کارها محبوب و توانمند باشید باید بر روی اصول و پیش‌نیازها مسلط شوید. راه‌اندازی کسب و کار فقط زدن یک مرکز نیست، بلکه اولین قدم آن، یادگیری می‌باشد.

تصمیم بگیرید یک بار برای همیشه اصول:

 • راه‌اندازی کسب و کار خود
 • گرفتن جایگاه خوب در میان جامعه مخاطب
 • ایمن‌سازی آینده شغلی
 • تبدیل یک مشتری به مشتری وفادار
 • مجوزهای لازم برای کسب و کار

را یاد بگیرید تا بتوانید تا آخر عمر، هر چقدر که می‌خواهید برای خود و یا هر کس دیگری (شرکای تجاری یا مشتریان خود)، برترین خدمات را ارائه دهید.

فراموش نکنید: شما در این دوره آموزشی، مبلغ یک پروژه یادگیری را پرداخت و سرمایه‌گذاری می‌نمائید و یاد می‌گیرید که چگونه هزاران بار از این پرداخت کسب درآمد کنید.

با پکیج آموزشی ویژه «ماسور حرفه‌ای» با تکیه بر قدرت علمی آسپیان و کیفیت اساتید ما به تمام سؤالات بالا جواب مثبت بدهید. با این آموزش می‌توانید کسب و کار خود را به صورت تخصصی راه‌اندازی کنید. همچین شما یاد می‌گیرید که بتوانید خودتان بهترین مبلغ خود باشید تا بهترین نمایش را در بین جامعه مخاطبان داشته باشید. این تمام ماجرا نیست. شاید شما بخواهید سبک‌های بسیار تخصصی را یاد بگیرید و در کنار فیزیوتراپیست‌ها، پزشکان متخصص و متخصصان طب سنتی و طب مکمل فعالیت کنید. پس لازم است که پایه‌های خود را قوی کنید و این دوره، به شما کمک شایانی خواهد کرد. با گذراندن این دوره شما می‌توانید به عنوان مدیریت سالن و یا یک ماسور حرفه‌ای کسب درآمد کنید. پس باید بدانید که چطور بازاریابی کرده و با مشتریان خود ارتباط بگیرید و به خوبی زمان خود را برای پاسخگویی به تمام مشتریان مدیریت کنید.

بخش پایانی این دوره مخصوص شماست تا بتوانید مثل یک ماسور حرفه‌ای قرارداد ببندید و با خیالی آسوده از تخصص خود کسب درآمد کنید.

جلسات دوره

    کاربر ماساژ

        تاریخچه ماساژ، مروری مختصر بر آناتومی، بیومکانیک ماسور، فواید ماساژ، موارد احتیاط ماساژ، وسایل مورد نیاز ماساژ، روتین‌های کل بدن، تکنیک‌های ماساژ، خودماساژی

مخاطبین دوره

* این دوره برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

* برای تمام کسانی که به فکر راه‌اندازی کسب و کار خود هستند.

* کسانی که می‌خواهند مرکز ماساژ را راه‌اندازی کنند.

* صاحبان کسب و کاری که به فکر افزایش کیفیت کاری خود در جامعه ماساژ هستند.

* افرادی که می‌خواهند در خانه بمانند و کسب درآمد کنند.

* افرادی که خدمات ماساژ می‌دهند و می‌خواهند سطح علمی و درآمد خود را افزایش دهند.

* این دوره برای چه کسانی توصیه نمی‌شود؟

* کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند.

* کسانی که اعتقادی به افزایش سطح علمی خود ندارند.

* کسانی که علاقه دارند با روش‌های قدیمی مشت و مال فعالیت نمایند.

* کسانی که احساس می‌کنند به آموزش نیازی ندارند.

* کسانی که تصمیم جدی برای راه‌اندازی کسب و کار خود ندارند.

* کسانی که به قدرت آموزش در افزایش درآمد اعتقاد ندارند.

اساتید دوره

آموزش ماساژ

میثم عسگری

   (مؤسس آموزشگاه آسپیان)

میثم عسگری مؤسس آسپیان است. بزرگترین دغدغه ایشان در این چند سال فرهنگ‌سازی حرفه ماساژ به صورت علمی در ایران و هم‌راستایی با استانداردهای جهانی بوده است. ایشان همچنین استاد ماساژ در سازمان نظام پرستاری و دانشگاه پرسپولیس نیز بوده‌اند. 

عباس علی آقایی

   (هیأت علمی گروه آناتومی و علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی)

دکتر آقایی، دکترای علوم اعصاب می‌باشند. ایشان مؤسس آزمایشگاه تحقیقات علوم اعصاب در گروه آناتومی دانشکده پزشکی شهید بهشتی هستند. در این دوره، مبحث آناتومی را تدریس خواهند کرد.

مرتضی سلیمی

   (هیأت علمی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان)

ایشان دارای مدرک دکترای فیزیولوژی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس تهران می‌باشند. مولف کتاب مارگزیدگی و مسمومیت با بندپایان بوده و همچنین عضو هیأت اجرایی International Brain Organization می‌باشند.

نسیم ترابی

   (مدیر و مدرس آسپیان)

ایشان مربی رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشند و همچنین مدیریت داخلی آموزشگاه آسپیان را بر عهده دارند. همچنین ایشان دکتری تخصصی مدیریت آموزشی داشته و از اساتید دانشگاه آزاد می باشند.

کامران صحت

   (مدرس و مشاور در زمینه بازاریابی)

دکتر صحت دارای مدرک دکتری بازاریابی از انگلستان می‌باشند. بیش از 15 سال سابقه آموزشی و مشاوره‌ای در شرکت‌های مختلف را دارند. در این دوره تدریس مبحث افزایش مشتری با شیوه‌های نوین را دارند.

بازاریابی ماساژ
ماسور حرفه ای

سید محمدرضا ترابی

   (ماسور و مدرس آسپیان)

ایشان مربی رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشند. ایشان سابقه حضور در تیم کشتی بیمه راضی در لیگ برتر و جام باشگاه‌های جهان و قهرمانی و همچنین قهرمانی در لیگ برتر و جام باشگاه‌های جهان کشتی آزاد به عنوان ماسور تیم را دارند.

سؤالات متداول

+ برای شرکت در دوره ویژه «ماسور حرفه‌ای» باید چه چیزهایی بدانیم؟

نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست. پس از صحبت با مشاور دوره اگر پیش‌نیازی لازم باشد به شما تقدیم می‌شود.

+ دوره «ماسور حرفه‌ای» درکجا برگزار می‌شود؟

به صورت حضوری در تهران در آموزشگاه آسپیان برگزار می‌شود و پکیج کامل فیلم آموزشی و تکالیف و پشتیبانی به صورت غیرحضوری برای سراسر ایران (و دنیا) ارسال می‌گردد.

+ من در تهران نیستم، می‌توانم در این دوره شرکت کنم؟

می‌توانید به صورت غیر حضوری در این دوره شرکت نمائید و پکیج کامل فیلم آموزشی و تکالیف هر جلسه را فردای کلاس حضوری در ایمیل یا پنل کاربری خود دریافت نمایید و دانلود کنید و آموزش را ادامه دهید. فراموش نکنید که از پشتیبانی و سایر مزیت‌ها بهره‌مند شوید.

+ تفاوت دوره حضوری و غیر حضوری «ماسور حرفه‌ای» در چیست؟

شرکت‌کنندگان دوره حضوری، علاوه بر دانلود جلسات دانلودی، می‌توانند در کلاس شرکت نمایند و با استاد و سایر دانشجویان در تعامل باشند. شرکت‌کنندگان غیرحضوری دوره نیز می‌توانند فیلم آموزشی کلیه جلسات و پکیج تکالیف را دانلود نمایند. از لحاظ مزایای پشتیبانی هیچ تفاوتی با شرکت‌کنندگان حضوری ندارند ولیکن بایستی پس از مطالعه کامل دوره، چند جلسه به صورت حضوری در کلاس‌های تمرین عملی حضور یابند.

+ آیا تمامی دوره‌ها مدرک فنی و حرفه‌ای دارند؟

تنها حرفه کاربر ماساژ با ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای می‌باشد. کسانی که تمایل به گرفتن مدرک در سبک‌های دیگر را دارند، بایستی هزینه ثبت‌نام، آزمون و گواهینامه فنی و حرفه‌ای را پرداخت کنند.

+ من دوره کاربر ماساژ را گذرانده‌ام. آیا امکان کسر مبلغ وجود دارد؟

متاسفانه امکانپذیر نمی‌باشد و توصیه ما به شما این است که حتماً در کلاس‌های کاربر بنشینید زیرا که آموزش در طول دوره مبتنی بر آموزش‌ها از جلسات اول می‌باشد.

+ با یادگیری این مباحث، می‌توان ماسور حرفه‌ای شد؟

در این دوره آموزشی به تدریس 6 سبک ماساژ و دو دوره اساسی آناتومی و فیزیولوژی می‌پردازیم که قطعاً با آموزش‌های ویژه برترین مدرسین، و تلاش و تمرینات خود می‌توانید به صورت حرفه‌ای کار کنید. ولیکن این آموزش پایان راه شما نیست. و دوره‌های تخصصی زیادی وجود دارد که شما را حرفه‌ای‌تر خواهد کرد.

+ با وجود این همه اطلاعات و ویدیوهای آموزشی در سطح اینترنت، چه لزومی به شرکت در این دوره است؟

دوستان زیادی در زمینه آموزش ماساژ و تهیه فیلم‌های آموزشی زحمت می‌کشند که واقعاً قابل احترام است ولی بحث بر روی این موضوع است که آیا کسانی که این آموزش‌ها را می‌دهند واقعاً به صورت عملی تکنیک‌ها را تست کرده‌اند؟ یا صرفاً یک خواندن ساده از روی کتاب یا تقلید از ویدیوها و سایت‌های خارجی است؟ تکنیک‌هایی که در این دوره یاد خواهید گرفت همگی سالیان است که انجام شده و ریشه هم مطالب درسی در این دوره از منابع اصلی لاتین می‌باشد. همچنین همواره حضور یک مربی برای اصلاح دست و رفع ایرادات الزامی است. مربی می‌تواند به شما راهنمایی دهد که هر تکنیکی برای چه شرایط و چه فردی بکار می‌رود و به این گونه نیست که با یادگیری یک تکنیک بتوانید در تمامی افراد با هر وضعیت بدنی استفاده کنید. پس وجود مربی یک شرط لازم می‌باشد.

+ من فقط به بخش خاصی از این آموزش نیاز دارم، آیا امکان خرید این بخش خاص هست؟

خیر. از آنجایی که مطالب کل دوره پیوستگی دارد باید تمام آموزش‌ها را از ابتدا تا انتها دنبال نمائید تا به نتیجه برسید. قطعاً در هر بخش، نکات زیادی وجود دارد که به علم شما افزوده خواهد کرد.

+ من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم، می‌توانم در این دوره شرکت نمایم؟

بله. این دوره کاملاً جامع بوده و می‌توانید در جهت راه‌اندازی کسب و کار خود شرکت نموده و به راحتی برای خود درآمد ایجاد کنید.

+ آیا قیمت این دوره مناسب است؟

مبلغ شرکت در این دوره کمتر (تقریباً نصف قیمت) از هزینه‌ای است که شما باید برای تک تک دوره‌ها به صورت مجزا پرداخت نمایید. در ضمن مبلغی که شما بابت این آموزش پرداخت می‌نمایید کم ریسک‌ترین سرمایه‌گذاری است که انجام می‌دهید، یعنی سرمایه‌گذاری روی خودتان است.

کمپ ماسور حرفه‌ای

در تایم آموزشی فقط کافیست عمیقاً یاد بگیرید و با توجه به اینکه فیلم هر جلسه روز بعد در پنلتان موجود است می‌توانید در منزل با کمال آرامش، آموخته‌های خود را پیاده‌سازی نمائید. برای تثبیت و رفع اشکال، باید در کمپ یک روزه‌ی «ماسور حرفه‌ای» شرکت نمائید. هر دانشجوی این دوره، باید در 2 رویداد کمپ شرکت کند. در این کمپ اتفاقات خوبی می‌افتد:

 • یک روز کامل بدون دغدغه‌های روزمره (بدون موبایل و شبکه‌های اجتماعی) همه به صورت حضوری در کنار هم فعالیت می‌کنند.
 • در کمپ «ماسور حرفه‌ای» مدرسین در کنار شما خواهند بود و در اصلاح دست، شما را راهنمایی می‌دهند.
 • بازدهی هر کمپ اندازه 10 روز فعالیت معمولی می‌باشد.
 • توجه کنید: در کمپ «ماسور حرفه‌ای» هیچ کس اجازه استفاده از موبایل ندارد.

تاریخ برگزاری کمپ از قبل اعلام می‌گردد و ثبت‌نام ویژه دانشجویان حضوری و غیرحضوری امکانپذیر می‌باشد.

پشتیبانی

تمام دانشجویان حضوری و غیر حضوری پس از ثبت‌نام به پشتیبانی دسترسی دارند و می‌توانند راهنمایی بگیرند.

 1. پشتیبانی از طریق تلفن
 2. پشتیبانی از طریق واتس‌آپ
 3. پشتیبانی از طریق تلگرام
 4. ملاقات حضوری با هماهنگی قبلی (جلسات نیم ساعته)

پشتیبانی با

تلفن

پشتیبانی با

واتس‌آپ

پشتیبانی با

تلگرام

پشتیبانی

حضوری

درخواست مشاوره

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه آسپیان استفاده نمائید.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره
4+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *