آموزش

آموزش یکی از مسائل مهمی است که باید به آن توجه داشت. هر فرد نیاز به اطلاعات و دانش‌هایی دارد که بتواند از طریق آن، برای خود کسب‌وکاری را فراهم سازد. انتخاب یک آموزش کارآمد و مناسب، کار سختی است، ولیکن ما آن را برای شما ساده می‌سازیم. مرکز آموزش  آسپیان، برنامه آموزشی خود را برای برآورده ساختن نیازهای فراگیران حرفه‌ای طراحی کرده است. کارآموزانی که بدنه آموزشگاه را تشکیل می‌دهند، در جستجوی یک آموزش غیر سنتی و ساختار یافته هستند که می‌تواند آن‌ها را به موفقیت برساند. دوره‌ها برای افراد با انگیزه طراحی شده‌اند که به دنبال آموزش عالی و جامع در هنر و علم ماساژ، طب مکمل و زیبایی‌شناسی هستند که منجر به یک کار حرفه‌ای می‌شود. برنامه‌ های ما شامل آموزش‌هایی است که کارآموزان را برای شرایط رقابتی و دستیابی به فرصت‌های شغلی آماده می‌کند. کارآموزانی که با موفقیت برنامه را به صورت کامل طی می‌کنند، آماده وارد شدن به بازار کار خواهند بود.

در حال حاضر دوره‌های آموزشگاه در حیطه‌های ماساژ، طب سنتی، مراقبت‌های پوست و زیبایی و اسپا برگزار می‌گردد.

دوره‌های ماساژ

در دوره‌های ماساژ، شما باید آموزش‌هایی را که به عنوان یک ماسور نیاز دارید، دریافت کنید که بتوانید طیفی از نیازهای مشتری را بر طرف کنید. آموزشگاه آسپیان شامل بسیاری از دوره‌های مفید است. اگر شما قصد دارید در نوع خاصی از ماساژ (نوزاد، ریلکسی، رفلکسولوژی، شیاتسو، سرهندی، توئینا و …) متخصص شوید شما دوره‌های خاصی را برای یادگیری تکنیک‌های مناسب خواهید آموخت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره­‌های آموزشی ماساژ، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مشاهده انواع دوره های ماساژ کلیک کنید
طب سنتی

طب سنتی

کلاس‌های طب سنتی شامل دوره‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت بوده و با ارائه گواهی از انجمن طب سنتی ایران برگزار می‌گردد. با کلیک روی دکمه‌ی زیر می‌توانید برنامه‌های کلاسی را مشاهده نمایید.

 

برای مشاهده انواع دوره‌های طب سنتی کلیک کنید

مراقبت‌های پوست و زیبایی

به زودی……….

 

 

برای مشاهده انواع دوره‌های زیبایی کلیک کنید.
Upload Image...

مقالات مرتبط